Ismertető
Az adós társaság tulajdonát képező PUA-671 forgalmi rendszámú RENAULT MASTER típusú tehergépkocsi, melynek gyártási éve 2018, alvázszáma: VF1MA000560405079, motorszám/kód M9TC704C107442, színe fehér, üzemenyag gázolaj, 2299 cm3, 96 kW. A gépjármű működésképtelen, váltó és motorhibás, nem indítható, a korosszéria több helyen sérült és hiányos, az utastér korának megfelelő. A forgalmi engedély és indítókulcs rendelkezésre állásáról nincs információ. A km óra állása 472.290 km.
A felszámoló a felszámolási eljárás során első alkalommal hirdeti meg a hirdetményben nevezett vagyontárgyat. (237/2009. (X. 20.) Korm. rendelet 2. § (4a) bekezdés a) pontja)
Eljárás adatai
Jelentkezési határidő
Árverés kezdete:
Árverés vége:
Becsérték:
Kikiáltási ár:
Nettó 500 000 Ft
Újra meghírdetések száma:
0
EÉR azonosító:
A4471997
Ügyszám:
11.Fpk.1.884/2024/14
Kérdések és válaszok