Alkalmazás betöltése...
Árverés részletei
Meghirdetve1 tétel§ Pályázaton és árverésen kívüli egyéb nyilvános értékesítési forma a Cstv. 49. § (1) bekezdése alapján

RENAULT MASTER (2018) - Váltó és Motorhibás

Spirit-Cargo Magyarország Bt. (felszámolás alatt)

Jelentkezés vége:
7 nap, 13 óra, 40:44 múlva
Kikiáltási ár:
Nettó 500 000 Ft
Licitlépcső:
Nettó 5 000 Ft
Jelentkezem

Tételek (1 db)

Eljárás tétel kép
RENAULT MASTER (2018) - Működésképtelen

Ismertető

Az adós társaság tulajdonát képező PUA-671 forgalmi rendszámú RENAULT MASTER típusú tehergépkocsi, melynek gyártási éve 2018, alvázszáma: VF1MA000560405079, motorszám/kód M9TC704C107442, színe fehér, üzemenyag gázolaj, 2299 cm3, 96 kW. A gépjármű működésképtelen, váltó és motorhibás, nem indítható, a korosszéria több helyen sérült és hiányos, az utastér korának megfelelő. A forgalmi engedély és indítókulcs rendelkezésre állásáról nincs információ. A km óra állása 472.290 km. A felszámoló a felszámolási eljárás során első alkalommal hirdeti meg a hirdetményben nevezett vagyontárgyat. (237/2009. (X. 20.) Korm. rendelet 2. § (4a) bekezdés a) pontja)

Eljárás adatai

Jelentkezési határidő
Árverés kezdete:
Árverés vége:
Becsérték:
Nettó 500 000 Ft
Kikiáltási ár:
Nettó 500 000 Ft
Újra meghírdetések száma:
0
EÉR azonosító:
A4471997
Ügyszám:
11.Fpk.1.884/2024/14

Felszámoló adatai

Cégnév:
Felszámoló-REORG Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Székhely:
1107 Budapest, Mázsa utca 9.
Cégjegyzékszám:
01-10-046665

Adós adatai

Cégnév:
Spirit-Cargo Magyarország Bt. felszámolás alatt
Székhely:
2161 Csomád, Kossuth Lajos út 79..
Cégjegyzékszám:
13 06 074384

Dokumentumok

Kérdések és válaszok

Ehhez az eljáráshoz még nem érkeztek kérdések.