Ismertető
Az adós társaság tulajdonát képező MBN-663 forgalmi rendszámú OPEL ASTRA STATION WAGON típusú személygépkocsi, melynek gyártási éve 2006, alvázszáma: W0L0AHL3562196628, motorszám/kód Z17DTH, színe szürke, üzemenyag gázolaj, 1686 cm3, 74 kW. A gépjármű működésképtelen, generátorhibás, nem indítható, a korosszéria több helyen sérült, az utastér erősen elhasználódott. A forgalmi engedély és 1 db indítókulcs áll rendelkezésre. A km óra nem olvasható, az utolsó műszaki vizsga (2024 10 28) adata szerint 364.506 km.
A felszámoló a felszámolási eljárás során első alkalommal hirdeti meg a hirdetményben nevezett vagyontárgyat. (237/2009. (X. 20.) Korm. rendelet 2. § (4a) bekezdés a) pontja)
Eljárás adatai
Jelentkezési határidő
Árverés kezdete:
Árverés vége:
Becsérték:
Kikiáltási ár:
Nettó 50 000 Ft
Újra meghírdetések száma:
0
EÉR azonosító:
A4470245
Ügyszám:
11.Fpk.1.711/2024
Kérdések és válaszok