Alkalmazás betöltése...
Árverés részletei
Meghirdetve1 tétel§ Pályázaton és árverésen kívüli egyéb nyilvános értékesítési forma a Cstv. 49. § (1) bekezdése alapján

OPEL ASTRA CARAVAN - 2006 - Működésképtelen

Baurama Építőipari és Szolgáltató Kft. (felszámolás alatt)

Jelentkezés vége:
14 óra, 18:36 múlva
Kikiáltási ár:
Nettó 50 000 Ft
Licitlépcső:
Nettó 5 000 Ft
Jelentkezem

Tételek (1 db)

Eljárás tétel kép
OPEL ASTRA WAGON - Működésképtelen, Gyártás 2006

Ismertető

Az adós társaság tulajdonát képező MBN-663 forgalmi rendszámú OPEL ASTRA STATION WAGON típusú személygépkocsi, melynek gyártási éve 2006, alvázszáma: W0L0AHL3562196628, motorszám/kód Z17DTH, színe szürke, üzemenyag gázolaj, 1686 cm3, 74 kW. A gépjármű működésképtelen, generátorhibás, nem indítható, a korosszéria több helyen sérült, az utastér erősen elhasználódott. A forgalmi engedély és 1 db indítókulcs áll rendelkezésre. A km óra nem olvasható, az utolsó műszaki vizsga (2024 10 28) adata szerint 364.506 km. A felszámoló a felszámolási eljárás során első alkalommal hirdeti meg a hirdetményben nevezett vagyontárgyat. (237/2009. (X. 20.) Korm. rendelet 2. § (4a) bekezdés a) pontja)

Eljárás adatai

Jelentkezési határidő
Árverés kezdete:
Árverés vége:
Becsérték:
Nettó 50 000 Ft
Kikiáltási ár:
Nettó 50 000 Ft
Újra meghírdetések száma:
0
EÉR azonosító:
A4470245
Ügyszám:
11.Fpk.1.711/2024

Felszámoló adatai

Cégnév:
Felszámoló-REORG Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Székhely:
1107 Budapest, Mázsa utca 9.
Cégjegyzékszám:
01-10-046665

Adós adatai

Cégnév:
Baurama Építőipari és Szolgáltató Kft. felszámolás alatt
Székhely:
2336 Dunavarsány, Dunasor utca 17..
Cégjegyzékszám:
13 09 219142

Dokumentumok

Kérdések és válaszok

Ehhez az eljáráshoz még nem érkeztek kérdések.